Menu
Rowerowy Fun

Szukasz ciekawej, oryginalnej i ekologicznej atrakcji dla siebie, znajomych lub całej rodziny? A może pragniesz zobaczyć Sądecczyznę z „poziomu siodełka rowerowego” i zrobić coś dla swojego ciała, ale nie posiadasz wła-snego roweru? Zapraszamy Cię do naszej wypożyczalni rowerów górskich mtb RowerowyFun. Mamy dla Ciebie górskie rowery Merida oraz elek-tryczne ecobike X5, które wyposażone w baterię i silnik elektryczny są szczególnie pomocne przy stromym podjeździe pod górę.

Jeśli nie wiesz gdzie pojechać na wycieczkę mamy dla Ciebie przewodnika rowerowego, który otoczy Cię opieką oraz dostosuje trasę do Twoich umie-jętności, chęci i kondycji.

Dla rowerowych zapaleńców mamy także noclegi w pokojach gościnnych zlokalizowanych 1km od Velo Dunajec, abyście mogli się cieszyć wyciecz-kami rowerowymi jeszcze dłużej.

RowerowyFun powstał z pasji do rowerów i z chęci robienia na co dzień tego co kochamy. Chcemy zarażać Was pasją do rowerów, zwiedzania cie-kawych miejsc w naszym regionie i zdrowym stylem życia.

RowerowyFun jest naszym domem, odbiciem naszego życia i tym kim je-steśmy, uwielbiamy kiedy staje się on choć na chwilę i Waszym azylem miejscem w którym uwielbiacie przebywać.