Menu
"Baba z gór", czyli Zuzanna Długosz o sobie i swych turystycznych pasjach
2020-10-16

Podczas sądeckich obchodów Światowego Dnia Turystyki Nowosądecka Izba Turystyczna i Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu nagrodziły działaczy oraz przedsiębiorców, którzy w szczególny sposób przyczynili się do promocji Sądecczyzny oraz rozwoju turystyki w regionie. w kategorii 'Najlepsza inicjatywa turystyczna i okołoturystyczna" wyróżnienie - między innymi - otrzymała ona - nasza dzisiejsza bohaterka - Zuzanna Długosz.

- To muszynianka z pochodzenia, zamieszkania, zamiłowania i zameldowania - jak opisują ją w starostwie powiatowym. -  Przewodnik, animator czasu wolnego i manager projektu „Odkryj Beskid”. Wyjeżdża poza Sądecczyznę tylko wtedy, kiedy są organizowane ciekawe szkolenia, albo pojawia się okazja żeby opowiedzieć o bogactwie kulturalnym i przyrodniczym regionu!

O czym my rozmawialiśmy z panią Zuzanną? Pytaliśmy dlaczego poświęciła się działalności turystycznej, co sprawiło, że zdecydowała się działając pod marką "Baba z gór" i zarządzać projektem "Poznaj Beskid". Rozmawialiśmy też - rzecz jasna o projekcie "Aktywnie w Małopolsce", zrzeszającym przecież najbardziej aktywne firmy branży okołorowerowej - o tym, dlaczego warto działać w większej grupie, co daje współpraca ,a  co - rywalizacja. Zapraszamy do wysłuchania tego, co miała nam do powiedzenia Zuzanna Długosz.