Menu
Pokoje i rowery w jednym miejscu. Sprawdź ofertę firmy RowerowyFun
2021-07-16

Jak aktywnie spędzić czas w Beskidzie Sądeckim? Najlepiej na wycieczkach rowerowych. Dzięki nim dokładnie poznamy teren, będziemy mogli podziwiać piękne widoki oraz wypocząć. Co jednak jeśli nie posiadamy odpowiedniego pojazdu? Z pomocą przychodzi firma „RowerowyFun”.

To właśnie dzięki niej możemy wypożyczyć rowery górskie, które posłużą nam do takich przejazdów. Oprócz nich istnieje też możliwość wypożyczenia przyczepek rowerowych dla dzieci. Po wcześniejszym ustaleniu firma oferuje również możliwość dowiezienia roweru.

To jednak nie wszystko. W ofercie znajdują się bowiem również pokoje gościnne. Jeśli nie mieliście noclegu, już nie musicie się martwić. "RowerowyFun" Wam go zapewni. Wszystko znajduje się w jednym miejscu.

– Mamy do dyspozycji trzy pokoje gościnne, które są do wykorzystania przede wszystkim przez rowerzystów – mówi Paweł Molek, właściciel firmy. - Gościom z własnymi rowerami udostępniamy miejsce do bezpiecznego przechowania sprzętu - dodaje.


Niewątpliwym atutem lokalizacji "RowerowegoFunu" jest chełmiecki las, z pięknymi ścieżkami spacerowymi i miejscami na biwak oraz odpoczynek.  

Kolejnym udogodnieniem dla klientów, jest możliwość skorzystania z usług przewodnika rowerowego. Dzięki jego opiece wybrana trasa będzie dostosowana do naszych potrzeb i możliwości. Piękne trasy Beskidu Sądeckiego są „na wyciągnięcie ręki”. "RowerowyFun" przybliża nam je jeszcze bardziej. 

Więcej o firmie, cenach i ofercie na stronie internetowej TUTAJ. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: RowerowyFun)