Menu
Targi Touristik & Caravaning w Lipsku zakończone. Były dla nas bardzo udane
2021-11-25

Pod koniec września, małopolskie firmy biorące udział w projekcie „Aktywnie w Małopolsce”, koordynowanym przez Fundację Sądecką, wzięły udział w targach Sea Otter Europe w hiszpańskiej Gironie. Okazały się dużym sukcesem, co najlepiej potwierdza fakt, że nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

Na tym jednak nie poprzestajemy! Mając na uwadze wcześniejszy sukces, tym razem wybraliśmy się do leżącego w niemieckiej Saksonii Lipska. Odbywały się tutaj targi Touristik & Caravaning. Była to kolejna okazja do promocji naszego regionu, powstających w nim ścieżek rowerowych i udogodnień dla cyklistów oraz pokazania oferty lokalnych firm za granicą. W targach uczestniczyli przedstawiciele:

Pima Velobike -zajmuje się produkcją velomobilów. Są to poziome pojazdy typu bike z aerodynamiczną karoserią wykonaną z materiału kompozytowego. Wykorzystują napęd hybrydowy – mogą być napędzane siłą mięśni jak klasyczny rower i wspomagane elektrycznie. Ze względu na to, że są to pojazdy rowerowe, mogą poruszać się po ścieżkach rowerowych, a także mogą wjeżdżać do miejsc, w których obowiązuje zakaz ruchu dla samochodów. Powstają w Małopolsce i cieszą się popularnością na rynkach Europy Zachodniej.

Funaticos - Efektem jej pracy są niestandardowe spodnie, bluzy i softshelle wykonane z najlepszych materiałów o unikatowym i bardzo oryginalnym wzorze. Wszystkie produkty są szyte na miarę i bardzo przydatne również dla rowerzystów.

SEEDiA - firma produkująca inteligentne, ekologiczne meble miejskie do przestrzeni publicznej. Flagowymi produktami są 3 modele ławek, które zasilane energią słoneczną. Mogą służyć jako miejsce do ładowania urządzeń mobilnych oraz korzystania z darmowego internetu. Jako pierwsi w kraju zostali laureatami prestiżowego konkursu w kat. Urban Environment podczas 8. Smart City Expo w Barcelonie. Firma w ofercie posiada również kosze na śmieci informujące o stanie zapełnienia, InfoKioski służące jako punkt informacji oraz inteligentne wiaty przystankowe, które w najbliższych miesiącach zostaną zainstalowane w północnej części Polski.

MeloMe -  Małopolski producent czapek, który stawia na wysoką jakość, kolor, a przede wszystkim precyzyjne ręczne wykonanie. Wykonane są z materiałów, które ułatwiają oddychanie skóry, a także  chronią przed zimnem. Nie wiecie co założyć wybierając się jesienną porą na wycieczkę rowerową? Wybierzcie ofertę MeloMe.

Targi trwały od środy (17.11) do niedzieli (21.11). W tym czasie na naszym stoisku pojawiło się wielu zagranicznych i krajowych klientów. Było to okazja to zaznajomienia ich z ofertę, co chętnie czynili nasi partnerzy. Po raz kolejny wyjazd do innego państwa można zatem zaliczyć do bardzo udanych.

-  Bardzo się cieszę z możliwości uczestnictwa w targach w Lipsku. Promuje produkty firmy Pima Velobike, czyli rowerowe pojazdy elektryczne i przyczepki turystyczne. Nasza oferta jest futurystyczna i cieszy się zainteresowaniem.  Nasze stoisko jest odwiedzanie bardzo chętnie. Cieszę się, że szczególne zainteresowanie budzi projekt EQHAWK, bo takie pojazdy to przyszłość. Bardzo chciałem podziękować w imieniu naszej firmy projektowi "Aktywnie w Małopolsce" za możliwość udziału w targach, promowania naszych produktów i nawiązywania nowych biznesowych kontaktów. To był bardzo udany czas – powiedział Patryk Pięta, przedstawiciel Pima Velobike.