Menu
W Gorlicach pojawiły się stacje dla rowerów. Umożliwiają szybką naprawę
2021-07-06

Z każdym rokiem na ulicach miast naszego regionu przybywa rowerzystów. Poruszanie się nim ciągle zyskuje na popularności. Nie służy już tylko jako środek transportu, ale jest wykorzystywany również do jazdy rekreacyjnej. Nie mogą zatem dziwić liczne udogodnienia przygotowywane dla miłośników tych pojazdów.

W Gorlicach działają już specjalne stacje ibombo dla rowerów. Są bezpłatne i umożliwiają szybką naprawę dwukołowców. Można je znaleźć w trzech miejscach - przed wejściem do parku od strony ul. Słowackiego, przy skateparku oraz na miasteczku ruchu drogowego przy ul. Stawiska.

Co ciekawe, przy skateparku będziemy mogli także poprawić stan deskorolek. Znajduje się tutaj największa stacja, umożliwiająca napompowanie kół, wymianę dętki i naprawę różnego rodzaju usterek. Nieco mniejsza jest przy wejściu do Parku.

Stacje zostały zamontowane, w ramach realizacji zadania wybranego przez mieszkańców w zeszłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Więcej o rowerach piszemy na stronie „Aktywnie w Małopolsce” TUTAJ. (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: UM Gorlice)