Menu
Pima Velo Bike

Firma Pima Velobike głównie zajmuje się produkcją pojazdów velomobil Cab Bike Hawk. Są to ekologiczne pojazdy typu rower poziomy trójkołowy w zabudowie z lekkiego kompozytu. Pojazd Cab Bike Hawk jest pojazdem hybrydowym łączącym w sobie cechy zarówno roweru jak i samochodu.

Sprzedaż produktów ukierunkowana jest obecnie w większości na rynki zagraniczne, gdzie istnieje już bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura rowerowa.

W ofercie Firmy znajdują się również produkty komplementarne do rowerów klasycznych i nietypowych. Asortyment obejmuje m.in. osłony kół w dwóch wariantach materiałowych - włókno szklane oraz tkanina carbonowa, foteliki do rowerów trójkołowych i pojazdów elektrycznych.

Istotnym produktem w ofercie Firmy Pima Velobike są także przyczepki turystyczno - towarowe do każdego typu roweru i velomobila. Przyczepki przykuwają uwagę innowacyjnym kształtem o aerodynamicznej formie i ogromną paletą barw, w której są produkowane.

W planach rozwoju na najbliższy czas jest ostateczne dopracowanie i wprowadzenie do oferty sprzedaży nowego hybrydowego modelu pojazdu velomobil dwuosobowego, który będzie stanowił konkurencję dla małych miejskich samochodów elektrycznych.