Menu
Vivamus

Trassy.pl to marka oferująca autorską aplikację internetową do interaktywnego zapoznania się z trasami rowerowymi. Daje szerokie możliwości wykorzystania przy planowaniu aktywności typu przejażdżka rowerowa start w wyścigu. Pozwala zapoznać się z trasą, jej walorami ale również trudnościami - dzięki temu można odpowiedzialnie planować swój aktywny wypoczynek. Usługa stanowi również nieocenione uzupełnienie dla wypożyczalni rowerów przez dostarczanie klientom pomysłów wycieczek a później danych nawigacyjnych na urządzenia mobilne. Kolejne zastosowanie serwisu to wsparcie dla organizatorów wyścigów rowerowych, szczególnie górskich, przez udostępnianie wirtualnych objazdów tras.

Głównym obszarem który wyróżnia serwis trassy.pl jest innowacyjne połączenie video z innymi formami materiałów.

Firma Vivamus oferuje przygotowanie materiałów, prezentację na platformie trassy.pl oraz udostępnienie materiałów do wykorzystania przez klientów na własnych stronach internetowych oraz w kanałach społecznościowych.

Unikalne rozwiązanie firmy Vivamus używane jest przez najlepsze polskie hotele, najbardziej znane cykle maratonów MTB, gminy, oraz znane ośrodki sportowe w kraju i za granicą.

 trassy@vivamus.pl, 32-061 Rybna, ul. Słonecznikowa 32,Kinga Kurlit-Heller, tel. 519 494 838.