Menu
Kolejny udany wyjazd! Uczestniczyliśmy w targach Copenhagen Bike Show
2022-03-17

W ubiegłym roku uczestniczyliśmy w targach Sea Otter Europe w Gironie oraz Touristik & Caravaning w Lipsku. Były one bardzo udane, a stoisko, na którym prezentowaliśmy bogatą ofertę było niezwykle chętnie odwiedzane. Zagraniczni klienci licznie podchodzili i pytali nas o szczegóły.

Równie efektownie rozpoczął się 2022 rok. Tym razem małopolskie firmy wzięły udział w targach Copenhagen Bike Show. Podczas ich trwania, w chłodnej stolicy Danii panowała gorąca atmosfera. Po raz kolejny stoisko „Aktywnie w Małopolsce” cieszyło się dużą popularnością.

Duńczycy oraz inni zagraniczni goście byli bardzo ciekawi małopolskich walorów rowerowych. Widać było podczas rozmów, że są nimi zafascynowani. Równie chętnie dopytywali o ofertę firm, które uczestniczyły w targach. Tym razem były to:

- Serwis u Żaby - rowerowy  sklep, serwis i wypożyczalnia. Powstał z pasji właściciela Dawida. Dzięki swojej wiedzy, dokładności i profesjonalizmowi zaufało im wielu klientów indywidualnych, rodzin, sportowców, a także firm i hoteli. Firma świadczy kompleksowo usługi sprzedaży, doradztwa, przeglądów, napraw i wypożyczania zarówno rowerów jak i fotelików, przyczepek i bagażników rowerowych.

- Stowarzyszenie Rowerowy Stary Sącz – Jest obecne na rynku od wielu lat. Jej pracownicy zapewniają najwyższy poziom kompetencji i zawsze znajdą odpowiednie rozwiązanie usterki.

-FroggMi photography – Firma świadcząca usługi fotograficzne. Jej pracownicy wykonują zdjęcia charakteryzujące się dbałością o każdy detal.

- Bike Atelier - Profesjonalna sieć sklepów i serwisów rowerowych. W jej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. W Nowym Sączu ma swój oddział przy ul. Lwowskiej.

Przez dwa dni trwania targów nawiązaliśmy wiele ciekawych kontaktów, które z pewnością będą procentowały w przyszłości. Przedstawiciele każdej z firm odbyli dużą ilość rozmów z zagranicznymi klientami. Wszystkie miały bardzo pozytywny wymiar.

Stoisko „Aktywnie w Małopolsce” było bardzo ciekawym punktem na mapie targów. Przez dwa dni panował wokół niego duży ruch, co najlepiej świadczy o sukcesie naszego wyjazdu. Małopolska pokazała swoją siłę!