Menu
26.09.2020

Duży sukces! Młody kryniczanin został Mistrzem Polski
Kacper Gałczyński, reprezentujący Klub Kolarski Agnieszki Skalniak z Żegiestowa został Mistrzem Polski Szkółek Kolarskich.
16.09.2020

Tego jeszcze nie było! Pod tym mostem podwieszą kładkę dla rowerów
Koniec z przejściem dla rowerów na moście św. Kingi w Starym Sączu, koniec tym samym z niebezpieczeństwem dla rowerzystów i utrudnieniami dla kierowców. Jak to możliwe? Pod mostem powstaje już podwieszana kładka dla jednośladów. Po obu stronach mostu św. Kingi w Starym Sączu są kluczowe dla regionu odcinki tras rowerowych: EuroVelo i VeloDunajec. Jak je połączyć? Dziś rowerzyści, którzy chcą się dostać z jednej strony na drugą, muszą wjechać na most i skorzystać z przejścia dla rowerów przebiegającego w poprzek konstrukcji.
10.09.2020

Dobra wiadomość dla cyklistów. Ścieżka rowerowa, kładki na Popradzie już otwarte
Te wiadomości ucieszą cyklistów. Oddano do użytku ścieżkę rowerową wraz z nowymi kładkami w Dolinie Popradu, łączącymi pogranicze polsko-słowackie: w Miliku-Legnavie oraz Andrzejówce-Mały Lipnik. Są one częścią EuroVelo11, która w Małopolsce nazywa się VeloNatura.
21.07.2020

Mamy kolejne dwie kładki rowerowe na polsko-słowackim pograniczu
Kolejne dwie kładki rowerowe, łączące pogranicze polsko-słowackie, powstały w Miliku-Legnavie i Andrzejówce Ługi-Mały Lipnik na terenie gminy Muszyna. To część europejskiej trasy #EuroVelo11, której małopolski odcinek trasy nosi nazwę #VeloNatura.
15.07.2020

Rower już wygrał z pandemią. W całej Europie
Rowery, zaraz po papierze toaletowym i makaronie okazały się najbardziej pożądanym towarem w czasie epidemii. Niewątpliwie koronawirus wywołał europejski boom na rowery. W serwisach półtora miesiąca czekania, producenci nie nadążają z realizacją zamówień.
07.12.2019

Z "Sądeczaninem" rowerem pętlą przez Jelną Działy
Tym razem wybierz się z "Sądeczaninem" rowerem do Bartkowej, Gródka nad Dunajcem oraz Jelnej. Gmina Gródek n/Dunajcem czeka. Każdy, kto odwiedził kiedyś te miejscowości, ten wie, że są one godne polecenia.