Menu
Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi - pokaż i odkryj z nami piękno całego subregionu
2023-06-27

Wszyscy wiemy, że Sądecczyzna, Beskid Sądecki, Beskid Niski czy Beskid Wyspowy to jedne z najpiękniejszych terenów w Polsce. I choć pandemia COVID-19 wyhamowała częściowo rozwój potencjału subregionu sądeckiego, to znów branża turystyczna znów ożywa a my coraz chętniej szukamy wypoczynku z dala od zgiełku miast.

Do tego warto wspomnieć, że Polacy – właśnie po pandemii – coraz częściej przedkładają nad oferty dużych obiektów turystycznych, propozycje tych mniejszych. Fora z ofertami agroturystycznymi i slow hop mają coraz więcej obserwatorów i członków. Jednocześnie coraz chętniej się ruszamy i w trakcie urlopów i wypadów weekendowych przesiadamy się na rower.  

Wychodząc zatem naprzeciw oczekiwaniom wypoczywających, ale również branży turystycznej Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin” rusza właśnie z fantastycznym projektem pod nazwą „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi”. Na portalu Sądeczanin.info publikować będziemy kolejne propozycje noclegowe z całym niezbędnym pakietem informacji o ofercie obiektu i opisem tego, co w jego okolicy można zwiedzić na rowerze właśnie. Tras rowerowych ciągle u nas przybywa a dzięki ich dogodnym połączeniom, śmiało możemy przemierzyć teren Sądecczyzny, Limanowszczyzny i gorlickiego. Naszym zadaniem jest połączyć oczekiwania turystów, osób planujących urlop z propozycją naszej bazy wypoczynkowej.

Czytelników już zapraszamy do śledzenia naszego portalu i szukania urlopowych inspiracji. Jednocześnie zachęcamy też do – nieodpłatnego - uczestnictwa w projekcie: właścicieli wiejskiej bazy noclegowej/agroturystyki, twórców i realizatorów oferty turystyki wiejskiej posiadających siedzibę lub działających na terenie subregionu sądeckiego tj. miasta Nowego Sącza, powiatów: nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego.

Jeśli wiecie, że Wasza oferta jest warta promocji, jeśli szukacie nowych kanałów przekazu informacji dla klientów, ta propozycja jest „szyta” na Was. Zgłoszenia do udziału dokonać można na dwa sposoby:
- poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy aktywny w terminie od 1 czerwca do -13 sierpnia
- formularz zgłoszeniowy w formie tradycyjnej dostępny w siedzibie SKT „Sądeczanin” przy ul. Barbackiego 57 w Nowym Sączu i pod adresem www.sadeczanin.info w terminie od 1 lipca do 13 sierpnia 2023.

REGULAMIN PROJEKTU „Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi” do pobrania TUTAJ.

Zadanie "Rowerem po wypoczynek na sądeckiej wsi" współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministra Sportu i Turystyki