Menu
Wizyta studyjna Genua (Włochy)
2023-01-30

Genua - stolica włoskiego regionu Liguria jest kolejnym punktem wizyty studyjnej organizowanej w ramach projektu pn.Promocja gospodarcza Małopolski poprzez rozwój i internacjonalizację usług około-rowerowych. 

Przez 3 dni wyjazdu tj. 30.01-01.02.2023 r. uczestnicy - przedstawiciele małopolskich MŚP, odbędą rozmowy i wizyty mające znaczenie w rozwoju internacjonalizacji działalności . Ich celem jest wymiana doświadczeń, dobrych praktyk oraz wzrost wiedzy przedsiębiorców w zakresie możliwości działalności eksportowej na terenie regionu odwiedzanego. 

Podczas wizyty przedstawiona zostanie oferta MŚP uczestniczących w wyjeździe oraz promocja gospodarcza Małopolski.

Na dzień dzisiejszy zaplanowano spotkanie w Biurze Współpracy z Zagranicą i Wydziałem Turystyki Genui oraz lokalnymi przedsiębiorcami branży usług około-rowerowych. 

Uczestnicy wizyty studyjnej - Genua:

HOTEL SAOL
FHU Wiesław Fiut
Zdrojowa 16
33-380 Krynica - Zdrój 
tel. +48 (18) 471 58 58, 694 760 311
recepcja@hotelsaol.pl
www.hotelsaol.pl

Hotel Saol to luksusowy obiekt położony w centrum Krynicy - Zdroju, w odległości zaledwie 150 m od krynickiego deptaku. Obiekt dysponuje 65 miejscami noclegowymi w komfortowo wyposażonych pokojach (łazienka, TV-SAT, bezprzewodowy Internet, telefon, lodówka). Gościom oferuje 7 luksusowych klimatyzowanych apartamentów, pokoje jedno-, dwu-, trzyosobowe, klimatyzowaną salę konferencyjno - bankietową wyposażoną w sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu, salę restauracyjną ze znakomitą kuchnią polską, saunę, solarium, gabinet masażu oraz monitorowany, zamknięty i nieodpłatny parking. W ogrodzie hotelowym znajduje się góralska chata z grillem, plac zabaw dla dzieci.

 

FHU „GREEN” Krzysztof Ruchała
ul. Rynek 13, 33-300 Nowy Sącz

www.manufaktura-ns.pl
www.bohema.rynek13.pl

Manufaktura Grill House – położone w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 26 w sąsiedztwie Miasteczka Rowerowego oraz bardzo popularnych wśród mieszkańców ścieżek rowerowych. Restauracja, scena koncertowa oraz miejsca parkingowe dla rowerów (z możliwością ich naprawy) to doskonałe miejsce na odpoczynek dla rowerzysty podczas wycieczki rowerowej. 
Rezerwacje i informacje pod nr tel. 501 823 636.

Ogródek restauracji Bohema zaprasza rowerzystów w sezonie letnim na płytę rynku w Nowym Sączu, tuż obok ratusza. Rezerwacje pod nr tel. (18) 44 44 000 oraz bohema@rynek13.pl

 

PLATINIUM-TRAVEL SP Z O.O.
Nawojowska 122 B 
33-300 Nowy Sącz
tel. +48 18 478 13 14
biuro@platiniumtravel.pl
FB www.facebook.com/platiniumtravel
INSTAGRAM biuropodrozy_platiniumtravel

Biuro Podróży PLATINIUM-TRAVEL SP Z O.O. to sądecka marka skupiająca nowoczesne biura podróży i pasjonatów turystyki. Posiadamy ofertę największych touroperatorów oraz bazę najlepszych hoteli. Priorytetem są dla nas nasi klienci. Opierając się na naszym doświadczeniu, życzliwości i pasji do TURYSTYKI potrafimy spełnić oczekiwania najbardziej wymagających amatorów podróży, w najdalsze zakątki świata. Organizujemy wyjazdy grupowe i dla osób indywidualnych, także wycieczki szkolne. Przygotujemy każdy program wg. sugestii oraz marzeń naszych klientów. 

 

PRIMEBOARDS SWIM TEAM Tomasz Machaj
ul. Kamienna 102, 33-300 Nowy Sącz
tel. 695929089
t.1974@interia.pl
www.swim-team.com.pl
 

PRIMEBOARDS SWIM TEAM to zespół ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie sportu. Kierują się zasadą, że pływanie jest najzdrowszą formą aktywności fizycznej - angażuje bowiem praktycznie wszystkie grupy mięśni i poprawia wydolność oraz pojemność płuc, rozluźnia psychicznie i emocjonalnie, wpływa pozytywnie na stawy i jest nieoceniona w profilaktyce chorób cywilizacyjnych.

Tomasz Machaj w swojej pracy wykorzystuje między innymi elementy koncepcji Halliwick . Zafascynowany sportem –dwukrotnie ukończył triathlon na pełnym dystansie Ironman. Jest trenerem bez wysiłkowego pływania kraulem metodą Total Immersion. Oferuje treningi ogólnorozwojowe, motoryczne, siłowe oraz kompleksowe przygotowanie do triathlonu.

 

Raso spółka z o.o.
Magazynowa 1, 33-340 Stary Sącz
tel. 518 433 820
biuro@rasowear.com
www.rasowear.pl

Raso – polski producent wysokiej jakości odzieży kolarskiej dla indywidualnych klientów oraz teamów. Zaczęli szyć odzież kolarską ponieważ sami byli kolarzami wyczynowymi przez ponad 10 lat! Wiedzą czego potrzeba kolarzom i stawiają na ich najważniejsze potrzeby. Chcesz się wyróżnić z tłumu, pokazując na rowerze kim naprawdę jesteś? Nie ma sprawy - wybierz jeden z ich odlotowych designów. Przez ostatnie 5 lat ich produktom zaufało ponad 150 grup amatorskich i zawodowych oraz blisko 1600 klientów indywidualnych.

 

Słotwiny Arena sp. z o.o.
Słotwińska 51 A;  33-380 Krynica Zdrój
tel. 512 409 905, 512 409 801
recepcja@slotwinyarena.pl
g.lenartowicz@slotwinyarena.pl
www.slotwinyarena.pl

Słotwiny Arena to miejsce stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów sportów zimowych. Obecnie to jeden z najbardziej znanych na południu Polski zimowych ośrodków narciarskich z 10 km tras, 2 nowoczesnymi 6-ciooosbowymi wyciągami kanapowymi, wyciągiem taśmowym dla najmłodszych. Latem ośrodek zamienia się w doskonałe miejsce dla miłośników rowerów! Okazję do rowerowego szaleństwa daje Bike Park, oferujący 10 km tras rowerowych na 4 ścieżkach: zielonej, 2 niebieskich i czerwonej. Dodatkową atrakcją jest ścieżka w koronach drzew, zwieńczona Wieżą Widokową o wysokości 49,9 m z której rozciąga się widok na Beskid Sądecki.